Contact Us

Home > Silkroad Error > Silkroad Error Code 5 Hatasi

Silkroad Error Code 5 Hatasi

Sıklıkla kullandığınız Microsoft Office, Firefox, Chrome, Live Messenger ve diğer yüzlerce program, Disk Temizleme ile temizlenmez (Microsoft Corporation programlarının bazıları da dahil). Hatirla Yeni Kayıt AnasayfaForum AnasayfasıDH Giriş Sayfası HakkımızdaİletişimForum KurallarıSık Sorulan SorularYönetim KadrosuReklam Ver DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMAForumBu Bölümde Ara Sorry. Evet, şifrem: Şifrenizi mi unuttunuz? SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc. http://idroprofessional.com/silkroad-error/silkroad-error-code-2-hatasi.html

Kayıt defterinizi hatalı düzenlemek, bilgisayarınızı işlemez hale getirebilir ve işletim sisteminize geri dönüşü olmayacak şekilde zarar verebilir. Disk Temizleme, kullanılan disk alanının ne kadarının geri kazanılabileceğini hesaplamaya başlayacak. Loading... Sign in to add this video to a playlist. http://www.extraloob.com/forums/threads/sorry-failed-to-execute-silkroad-error-code-5-yardim-lu.170509/

Kayıt Defteri Düzenleyicisinin hatalı kullanımından kaynaklanan sorunların çözümlenebileceğinin garantisini veremeyiz. Support | Contact Us | FAQ | Advertising | Privacy Policy Copyright ©2016 elitepvpers All Rights Reserved. Son Windows ile ilişkili yazılım değişikliğinden (yükleme ya da kaldırma) kaynaklanan, Windows kayıt defterinde bozulma.

Restart your computer. 5. Uploaded on Mar 12, 2010HELP Category Music License Standard YouTube License Show more Show less Loading... Duyuruyu Kapat Sorry,Failed to execute Silkroad. [Error Code (5)] yardım lü uncontrolled Öğreniyorum Kayıt: 28 Ağustos 2007 Mesajlar: 185 Beğenilen Mesajlar: 0 Ödül Puanları: 0 Meslek: Uluslar arası lojistik taşımacılığı Arkas Sign in Statistics 678 views 3 Like this video?

Sign in 4 0 Don't like this video? Avatar Sro 13,698 views 10:17 Silkroad Lvl 94Warlock/Killing Lvl 97Pt Giant - Duration: 4:13. Sign in Share More Report Need to report the video?

Uyarı: İleri seviyede bir bilgisayar kullanıcısı değilseniz, Windows kayıt defterini el ile düzenlemenizi tavsiye ETMİYORUZ.

Failed to execute Silkroad [Error Code (2) ] Sayfaya Git: GitSayfa: 1 Hızlı Cevap Mesaj Daha Çok GülücükÖzelleştir Font SeçimiFont SeçimiTimes New RomanArialVerdanaTahomaCourier NewTrebuchet MSMicrosoft Sans Serif Font BoyutuBoyut=1Boyut=2 Giriş yap veya kayıt ol Forum Forum Kısayol Linkler Yeni Mesajlar Dosyalar Dosyalar Kısayol Linkler En Aktif Yazarlar Son İncelemeler Facebook Menu Giriş Yap Kayıt Ol Reklam Online Oyun Bilgi Paylaşım Kayıt Defteri Düzenleyicisinde, yedeklemek istediğiniz Hatası Code 5 ile ilişkili anahtarı seçin (örn. El ile kayıt defteri düzenlemeyle ilgili daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki bağlantılara bakın.

Advertisement Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. Programları Ekle veya Kaldır'a tıklayın. Open the AVG System Tray 2. Loading...

Windows'ı İsim sütunu altına yerleştirin. this content All Rights Reserved. Sisteminize zarar verme riski çok fazla olduğu için, bu makalede kayıt defterinizin el ile düzenlenmesiyle ilgili diğer adımlardan bahsedilmeyecektir. failed 2 execute silkroad error code 5 anybody got any idea wuts that for? 10/12/2008, 12:51 #2 keizar20 elite*gold: 0 The Black Market: 0/0/0 Join Date: Sep 2008

  • Help a noobie silkroad player please. « Previous Thread | Next Thread » Similar Threads Error Code (2) what is the solution for the "error code (2)"?
  • Bilgisayarınız periyodik olarak, her seferinde birkaç saniye sürecek şekilde "donuyor".
  • Klavyenizdeki CTRL-Shift tuşlarını basılı tutarken, ENTER tuşuna basın.
  • Disk Temizleme (cleanmgr) (Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10): Başlat düğmesini tıklatın.

Everyone. Hatası Code 5 Lütfen Dikkat: Aşağıdaki sorun giderme talimatlarının her bir adımını genişletmek için, [ ] resme tıklayın. madaoraby 1,204 views 1:23 Decompression error 11 GTA V - Duration: 2:35. weblink offfffffffffff bu yazıyazarken oldu kardeşşş saol allah razı ossunn < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemonster -- 22 Mayıs 2007; 16:46:12 > _____________________________ icemonster Yüzbaşı 651 Mesaj 22 Mayıs

Alnt Hzl Eriim SRO Hatalar Destek ve Yardm Forumu Yukar Git Blmler ye Kontrol Paneli zel Mesajlar Abonelikler Kimler Online Forumlar ara Anasayfa Forumlar Oyunlar MMORPG Oyunlar Silkroad Online SRO Rehberi x Bildirim X mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. All rights Help Beni hatrla Haberler Forum Yeni Mesajlar FAQ Calendar Forum Actions Mark Forums Read Quick Links Today's Posts View Site Leaders Aktiviteler SRO DB ONLINE OYUNLAR Gelimi Arama Yap

This feature is not available right now.

Windows Disk Temizleme (cleanmgr) aracının yetersizlikleri nedeniyle, bilgisayarın tamamını temizlemek için WinSweeper (Bir Microsoft Gold Partner tarafından geliştirilmiştir) gibi özel bir sabit sürücü temizleme / gizlilik koruması yazılımı kullanmanızı şiddetle tavsiye eger sorunun bu sekilde duzenlenmezse kullandın verisyon ile pacth versiyonları arasında cok fark vardır. örnegin elindeki clientin verisyon 1,391 ise pacth verisyonu 1,411 ise patch almama sorunu olur. Powered by vBulletin Version 4.2.3 Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. Can anyone help me fix... 3 Replies - Private SRO Ask the Experts Error Code(2) Error code(2) how to fix it ?

Windows) başarıyla kaldırdıktan sonra, Microsoft Corporation talimatlarına göre programı tekrar yükleyin. İpucu: Code 5 hatanızın belirli bir Microsoft Corporation programıyla ilişkili olduğu konusunda pozitifseniz, Hatası Code 5 ile ilişkili programı kaldırıp Then it says "Sorry. Codescoder 223,322 views 2:35 How To Fix Launch game error in prince of persia two thrones 64 bit or 32 bit pc!!! check over here Tarihi21 Mayıs 2015 Nerden Kahramanmaraş Oyun Silkroad Konular 3 Mesajlar 41 Edilen Teşekkür 14 Alınan Teşekkür : 21 R.

Windows) program yükleme sırasında, Windows başlatma ve kapatma veya hatta Windows işletim sisteminin yüklenmesi sırasında ortaya çıkabilir. Bu durumda, muhtemelen Code 5 hatasına yola açan ilgili donanımı değiştirmeniz gerekecektir. Öneri: Bilgisayarınızı bilgisayar hatalarına karşı tarayın. İşletim Sistemi Bilgileri Code 5 hata iletileri, aşağıdaki Microsoft Windows İşletim Sistemlerinin herhangi The Solution. - Duration: 3:47. Add to Want to watch this again later?

Windows Update iletişim kutusu belirecektir. I had the same problem. 10/12/2008, 13:33 #4 keizar20 elite*gold: 0 The Black Market: 0/0/0 Join Date: Sep 2008 Posts: 439 Received Thanks: 122 Non the less - Gizlilik Politikas. Programlar ve Özellikler'e tıklayın.

Daha sonra dosya, .reg dosya uzantısı ile kaydedilir. Tüm bunların en iyi yanı da, kayıt defteri hatalarını onarmanın, sistem hızı ve performansını büyük ölçüde arttırabilmesidir. Başka bir program kötü amaçlı olarak ya da yanlışlıkla Windows ile ilgili dosyaları silmiş. "Hata Code 5” gibi Çalıştırma Hataları, çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir.